Наша команда — викладачі та тренери
Євген Романчук
(координатор школи, викладач англійської мови)

Навчався у Львівському національному університеті ім. І. Франка (факультет міжнародних відносин, іноземних мов і філософський). Викладаю більше 15 років, бо люблю працювати з людьми і бачити їхні реальні результати.

Захоплення:
гештальт-психологія, література, графічний дизайн.Зореслава Тарах
(координатор, викладач німецької та англійської мов)

Навчалася у Львівському національному університеті ім. І. Франка (факультет іноземних мов). Зробила німецьку версію інтернет-каталогу Karpaty.info, вільно спілкуюся трьома іноземними мовами (німецька, англійська, польська).

Захоплення:
іноземні мови, методика викладання, менеджмент, історія філософії, література, хоровий спів.Ганна Сидоренко
(генеральний директор, засновник "KI School")

Навчалася у Києво-Могилянській академії. Жила деякий час у Німеччині та Австрії. Об'їхала Українські Карпати вздовж та впоперек, тому виникла ідея створити інтернет-проект Karpaty.info і туристичну компанію Karpaty.travel, яка пропонує подорожі Карпатським регіоном.

Захоплення:
подорожі, фотографія, психологія, менеджмент.Анна Паращак
(викладач англійської мови)

Навчалася у Львівському національному університеті ім. І. Франка (факультет іноземних мов). Успішно пройшла міжнародну навчальну програму "Teacher Training Course". Люблю, коли заняття веселі та живі, коли вони приносять результат та бажання ставити перед собою нові цікаві виклики.

Захоплення:
італійська мова та культура, живопис.Христина Ковалик
(викладач англійської мови)

Навчалася у Львівському національному університеті ім. І. Франка (факультет іноземних мов). Працювала екзаменатором ЗНО з англійської мови, завершила курси підвищення кваліфікації від British Council, Oxford University Press, Macmillan.

Захоплення:
сучасна література, дитяча психологія, подорожі, вишивання, фелтинг, тільди, сальса.Сніжана Мар'янова
(викладач англійської мови)

Навчалася у Львівському національному університеті ім. І. Франка (факультет іноземних мов). Викладаючи мову студентам, першочергово ставлю перед собою завдання їх зацікавити та надихнути. Люблю, коли заняття проходить легко, весело та результативно.

Захоплення:
подорожі, іноземні мови, гра на музичних інструментах та спів, кіномистецтво.Олена Стрижкова
(викладач англійської мови)

Навчалася у Львівському національному лісотехнічному університеті (спеціальність дизайн) та комп'ютерній академії Шаг. У компанії Karpaty.info працювала на різних посадах, які мають стосунок до іноземних мов, - від перекладача сайту до викладача та спеціаліста з методики викладання іноземних мов. Планую вдосконалювати мови, якими вже володію, та вивчати нові протягом цілого життя.

Захоплення:
вивчення іноземних мов, кіно, культури Азії.Оксана Цибульська
(викладач польської мови)

Навчаюсь у Львівському національному університеті ім. Івана Франка (факультет польської філології). Також навчалась у літній школі в Польщі (Letnia szkoła języka i kultury polskiej Uniwersytetu Śląskiego), де детальніше ознайомилась із культурою Польщі, отримала практику спілкування зі студентами з різних країн світу та носіями мови.

Захоплення:
подорожі, сучасна література та кіно, вивчення іноземних мов.Олеся Сподарик
(викладач польської мови)

Навчаюсь у Львівському університеті ім. І.Франка (спеціальність — польсько-українська філологія). Закінчила курси гіда-екскурсовода при Львівській асоціації розвитку туризму (ЛАРТ), у 2016 р. стала переможцем загальноукраїнського орфографічного конкурсу з польської мови серед студентів.

Захоплення:
екскурсії, легенди Львова, подорожі, переклад, content-writing, книги, волонтерство, хоровий спів, англійська та іспанська мови, міжнародні обміни, квести, брейн-ринги.


Хочу вчитися!
Календар подій