Історія школи


Ідея перекласти інтернет-каталог Karpaty.info англійською мовою виношувалася від часу його запуску у 2005 році. Нашій команді дуже хотілося, щоб про Карпати довідалися не тільки українські туристи (сайт початково був зроблений українською мовою), а й в усіх інших куточках нашої планети. Тож у 2006 році перекладачі взялися за справу. Але для інтернет-каталогу важлива також актуальність інформації, потрібно постійно й оперативно вносити необхідні зміни на сайт. Тоді команда Karpaty.info почала вивчати англійську мову, щоб кожен міг працювати без постійної допомоги перекладача. Так ми створили першу групу з вивчення англійської мови.

У 2011 році стартувала німецькомовна версія Karpaty.info. Разом із сайтом розвиваються усі, хто його створює. Відтоді у нашій команді вивчають ще й німецьку. Сформована навчальна програма з чіткою спеціалізацією у сфері туризму.

Восени 2012 року до працівників Karpaty.info приєдналися ті, хто теж цікавиться вивченням іноземних мов у туристичному контексті, — ми набрали першу групу для курсу "Німецька для туризму". Відтоді школа веде свою історію як окремий навчальний підрозділ Karpaty.info.

Постійне навчання та вдосконалення роблять проект і його учасників успішними. Викладачі та тренери, які працюють у команді Karpaty.info, готові ділитися знаннями та вміннями.

У весняному семестрі 2013 року формуються 4 нові групи з вивчення англійської та німецької мов, проходить ряд тренінгів. Так виникає формат мовної школи KI School (KI — абревіатура від Karpaty Info).

Крім загальних курсів іноземних мов студентам пропонуються також розмовні та граматичні спецкурси — окремі заняття, які дозволяють відгострити різні мовні навички.

З літа 2013 р. команда викладачів та тренерів розширює географію школи і проводить інтенсивні курси "Англійської для сфери гостинності" для власників готелів і садиб у Карпатському регіоні. Було проведено виїзне навчання у Яремче, Микуличині, Трускавці та Івано-Франківську.

2014 р. до переліку мов, які викладаються у нашій школі, було додано польську. Того ж року ми спробували ще один формат навчання — вікенди в Карпатах, де поєднуємо мовні заняття з цікавими тренінгами та активним дозвіллям. Тепер щоліта наші студенти та викладачі вирушають в гори на 2-3 дні, щоб провести час разом цікаво і продуктивно.

Навесні 2015 р. з'явилася перша власна програма підготовки викладачів. Відтоді ми не вимагаємо дипломів викладачів — щоб доєднатися до нашої команди, достатньо мати високий рівень знань іноземної мови, а методикам викладання можна навчитись в нашій школі. З 2017 р. методичні тренінги та майстер-класи ми пропонуємо не тільки потенційним викладчам, але і всім охочим.2015 р. команда KI School розробила та впровадила ще один авторський курс для сфери туризму — "Англійська для музеїв", який було успішно проведено для працівників Державного історико-культурного заповідника "Тустань" в селі Урич, а в 2017 р. для Дому Франка у Львові та музею "Жовкіський замок" у Жовкві

З 2015 р. викладачі школи проводять навчання для корпоративних клієнтів, переважно готельної та IT-сфери. Серед наших клієнтів — компанії "Еріксон"/"Ерікполь", "Петерсон Системи", "Intelliarts".

Постійно триває робота над розробкою нових напрямів навчання. З 2017 р. ми пропонуємо курси бізнес-англійської на території Клубу ділових людей Львівщини. У планах також ділова польська мова. Навесні 2017 р. розпочався курс для гідів пішохідного туризму в Карпатах.

До соціальних напрямів KI School належать постійні відкриті заходи з популяризації вивчення іноземних мов. З 2013 р. ми проводимо їх у публічних місцях — бібілотеках, кав'ярнях, навчальних закладах, де розповідаємо про те, як можна вивчати мову самостійно, які засоби, методики і техніки для цього використовувати.

Крім того, ми постійно долучаємось до розвитку сфери гостинності у регіоні. У 2014 р. було реалізовано популяризаційно-освітній проект розвитку сільського туризму у селах Урич, Підгородці та Сопіт (Сколівський район Львівської області), а з 2016 р. ми регулярно проводимо семінари з маркетингу для закладів сільського туризму в Карпатах.Хочу вчитися!