Хто ми

KI School — мовна школа, яка гарантує якісне вивчення англійської, німецької і польської мов, великий вибір програм навчання за доступною ціною усім, хто хоче навчитися спілкуватися іноземною мовою для роботи, відпочинку і подорожей.

KI — абревіатура від Karpaty.info, інтернет-каталогу відпочинку в Карпатах, від якого веде історію наша школа. А school — "школа" англійською мовою.

У школі працює команда амбітних, креативних і харизматичних викладачів, тренерів, методичний відділ і координатори, які готові ділитися своїми знаннями і створюють цікаві програми навчання. Необмежені можливості та системність роботи — два основні підходи, що відрізняють нас від інших мовних шкіл Львова.

Крім курсів англійської, німецької та польської мов, ми регулярно проводимо цикли тренінгів, спрямованих на саморозвиток, клієнтоорієнтованість, вміння вирішувати конфлікти та правильно планувати свій час. Постійно пропонуємо майстер-класи, семінари, мовні клуби, виїзні заняття для сфери туризму в Карпатському регіоні.

Чого ми прагнемо?

Основні принципи нашої роботи

Що ми робимо?

Наші переваги

Наші традиціїНаші партнери
Хочу вчитися!