Наша команда — викладачі та тренери
Ганна Сидоренко
(генеральний директор, засновник "KI School")

Навчалася у Києво-Могилянській академії. Жила деякий час у Німеччині та Австрії. Об'їхала Українські Карпати вздовж та впоперек, тому виникла ідея створити інтернет-проект Karpaty.info і туристичну компанію Karpaty.travel, яка пропонує подорожі Карпатським регіоном.

Захоплення:
подорожі, фотографія, психологія, менеджмент.Зореслава Тарах
(методист, викладач німецької та англійської мов)

Навчалася у Львівському національному університеті ім. І. Франка (факультет іноземних мов). Зробила німецьку версію інтернет-каталогу Karpaty.info, вільно спілкуюся трьома іноземними мовами (німецька, англійська, польська).

Захоплення:
іноземні мови, методика викладання, менеджмент, історія філософії, література, хоровий спів.Євген Романчук
(викладач англійської мови)

Навчався у Львівському національному університеті ім. І. Франка (факультет міжнародних відносин, іноземних мов і філософський). Викладаю більше 15 років, бо люблю працювати з людьми і бачити їхні реальні результати.

Захоплення:
гештальт-психологія, література, графічний дизайн.Олена Стрижкова
(викладач англійської мови)

Навчалася у Львівському національному лісотехнічному університеті (спеціальність дизайн) та комп'ютерній академії Шаг. У компанії Karpaty.info працювала на різних посадах, які мають стосунок до іноземних мов, - від перекладача сайту до викладача та спеціаліста з методики викладання іноземних мов. Планую вдосконалювати мови, якими вже володію, та вивчати нові протягом цілого життя.

Захоплення:
вивчення іноземних мов, кіно, культури Азії.Оля Калимон
(викладач англійської мови)

Навчаюсь у Львівському національному університеті ім. Івана Франка (факультет іноземних мов). Люблю не лише вивчати щось нове, але й ділитися здобутим досвідом з іншими. Основна мета - проводити цікаві, веселі та, звісно ж, результативні заняття.

Захоплення:
вивчення іноземних мов, подорожі, образотворче мистецтво, кінематограф.Юля Гриньків
(викладач англійської мови)

Навчалася в Дрогобицькому державному педагогічному університеті (факультет іноземних мов). Викладаю вже понад 5 років. Надзвичайно люблю те, чим займаюся. Прагну, аби співпраця зі студентами була не лише плідною, але й щоб кожен почувався комфортно та невимушено.

Захоплення:
подорожі, країни та люди, музика, книги, волонтерство, кулінарія.Єгор Колесник
(викладач англійської мови)

Навчаюсь у Львівському національному університеті ім. Івана Франка (філологічний факультет). На мою думку, процес вивчення іноземної мови обов'язково має супроводжуватись позитивними емоціями, тому хочу показати, що навчання може бути цікавим, навіть коли воно складне!

Захоплення:
японська моваОксана Цибульська
(викладач польської та англійської мови)

Навчаюсь у Львівському національному університеті ім. Івана Франка (факультет польської філології). Також навчалась у літній школі в Польщі (Letnia szkoła języka i kultury polskiej Uniwersytetu Śląskiego), де детальніше ознайомилась із культурою Польщі, отримала практику спілкування зі студентами з різних країн світу та носіями мови.

Захоплення:
подорожі, сучасна література та кіно, вивчення іноземних мов.Ліля Яцик.
(викладач польської мови)

Навчалася у Львівському національному університеті імені Івана Франка - філологічний факультет (польська та українська мова і література). Люблю, коли заняття змістовні, корисні та надихають як студентів, так і викладачів.

Захоплення:
іноземні мови, психологія, театр і кулінарія.


Хочу вчитися!