Наша команда — викладачі та тренери
Ганна Сидоренко
(генеральний директор, засновник "KI School")

Навчалася у Києво-Могилянській академії. Жила деякий час у Німеччині та Австрії. Об'їхала Українські Карпати вздовж та впоперек, тому виникла ідея створити інтернет-проект Karpaty.info і туристичну компанію Karpaty.travel, яка пропонує подорожі Карпатським регіоном.

Захоплення:
подорожі, фотографія, психологія, менеджмент.Зореслава Тарах
(методист, викладач німецької та англійської мов)

Навчалася у Львівському національному університеті ім. І. Франка (факультет іноземних мов). Зробила німецьку версію інтернет-каталогу Karpaty.info, вільно спілкуюся трьома іноземними мовами (німецька, англійська, польська).

Захоплення:
іноземні мови, методика викладання, менеджмент, історія філософії, література, хоровий спів.Євген Романчук
(викладач англійської мови)

Навчався у Львівському національному університеті ім. І. Франка (факультет міжнародних відносин, іноземних мов і філософський). Викладаю більше 15 років, бо люблю працювати з людьми і бачити їхні реальні результати.

Захоплення:
гештальт-психологія, література, графічний дизайн.Олена Стрижкова
(викладач англійської мови)

Навчалася у Львівському національному лісотехнічному університеті (спеціальність дизайн) та комп'ютерній академії Шаг. У компанії Karpaty.info працювала на різних посадах, які мають стосунок до іноземних мов, - від перекладача сайту до викладача та спеціаліста з методики викладання іноземних мов. Планую вдосконалювати мови, якими вже володію, та вивчати нові протягом цілого життя.

Захоплення:
вивчення іноземних мов, кіно, культури Азії.Оля Калимон
(викладач англійської мови)

Навчаюсь у Львівському національному університеті ім. Івана Франка (факультет іноземних мов). Люблю не лише вивчати щось нове, але й ділитися здобутим досвідом з іншими. Основна мета - проводити цікаві, веселі та, звісно ж, результативні заняття.

Захоплення:
вивчення іноземних мов, подорожі, образотворче мистецтво, кінематограф.Юля Гриньків
(викладач англійської мови)

Навчалася в Дрогобицькому державному педагогічному університеті (факультет іноземних мов). Викладаю вже понад 5 років. Надзвичайно люблю те, чим займаюся. Прагну, аби співпраця зі студентами була не лише плідною, але й щоб кожен почувався комфортно та невимушено.

Захоплення:
подорожі, країни та люди, музика, книги, волонтерство, кулінарія.Олександра Матіяш
(викладач англійської мови)

Навчалась у Львівському національному університеті ім. Івана Франка (факультет іноземних мов). Окрім англійської мови, знаю також і неймовірно люблю іспанську мову. Дуже люблю знайомство з новими людьми та коли заняття викликають посмішку у студентів навіть о 9 вечора.

Захоплення:
вивчення іноземних мов, подорожі, читання, кулінарія, вишивання, малювання, натуральна косметикаОксана Цибульська
(викладач польської та англійської мови)

Навчаюсь у Львівському національному університеті ім. Івана Франка (факультет польської філології). Також навчалась у літній школі в Польщі (Letnia szkoła języka i kultury polskiej Uniwersytetu Śląskiego), де детальніше ознайомилась із культурою Польщі, отримала практику спілкування зі студентами з різних країн світу та носіями мови.

Захоплення:
подорожі, сучасна література та кіно, вивчення іноземних мов.Женчур Ірина
(тренер)

Навчалася у Національному університеті "Львівська політехніка", де мене навчили вчитися. За час своєї роботи у Karpaty.info отримала величезний досвід роботи з клієнтами, знаходила способи виходу зі складних ситуацій, шукала порозуміння, давала поради. Зараз є директором з розвитку Ki school.

Захоплення:
історія, психологія, література, подорожі, мови, вишивання.Ільчишин Наталя
(адміністратор)

Навчалася в Українському Католицькому Університеті та в Молодіжному навчальному центрі ім. св. Івана Боско. Моє знайомство з KI School почалося з навчання у ції школі, зараз тут ще й працюю. Люблю вчитися, подорожувати і відкривати щось нове

Захоплення:
подорожі, література, фільми, флористика, психологія, образотворче мистецтво