Наша команда — викладачі та тренери
Ганна Сидоренко
(генеральний директор, засновник "KI School")

Навчалася у Києво-Могилянській академії. Жила деякий час у Німеччині та Австрії. Об'їхала Українські Карпати вздовж та впоперек, тому виникла ідея створити інтернет-проект Karpaty.info і туристичну компанію Karpaty.travel, яка пропонує подорожі Карпатським регіоном.

Захоплення:
подорожі, фотографія, психологія, менеджмент.Зореслава Тарах
(методист, викладач німецької та англійської мов)

Навчалася у Львівському національному університеті ім. І. Франка (факультет іноземних мов). Зробила німецьку версію інтернет-каталогу Karpaty.info, вільно спілкуюся трьома іноземними мовами (німецька, англійська, польська).

Захоплення:
іноземні мови, методика викладання, менеджмент, історія філософії, література, хоровий спів.Настя Чугай
(координатор, викладач курсів гідів пішохідного туризму)

Народилася і живу у Львові. Випускниця Львівського державного університету фізичної культури (напрямок "Туризм"). Походами в гори займаюсь вже декілька років, брала участь у всеукраїнських змаганнях з пішого мандрівництва, була неодноразово керівником груп.

Без гір не уявляю свого життя. Для мене гори — це випробування та загартування характеру, чудові краєвиди, хороша компанія, бажання знову і знову підкорювати нові вершини. Це не просто професія чи хобі, це — спосіб життя.

Захоплення:
подорожі, Пласт, кулінарія,театр. Улюблені місця в Україні: Черкащина, Карпати, Львів.Євген Романчук
(викладач англійської мови)

Навчався у Львівському національному університеті ім. І. Франка (факультет міжнародних відносин, іноземних мов і філософський). Викладаю більше 15 років, бо люблю працювати з людьми і бачити їхні реальні результати.

Захоплення:
гештальт-психологія, література, графічний дизайн.Олена Стрижкова
(викладач англійської мови)

Навчалася у Львівському національному лісотехнічному університеті (спеціальність дизайн) та комп'ютерній академії Шаг. У компанії Karpaty.info працювала на різних посадах, які мають стосунок до іноземних мов, - від перекладача сайту до викладача та спеціаліста з методики викладання іноземних мов. Планую вдосконалювати мови, якими вже володію, та вивчати нові протягом цілого життя.

Захоплення:
вивчення іноземних мов, кіно, культури Азії.Діна Падалко
(викладач англійської мови)

Закінчила Національний університет "Острозька академія" за спеціальністю перекладач, вчитель англійської та німецької мов та літератури. Обожнюю свою роботу за можливість працювати з різними людьми, ділитися досвідом, допомагати рости і розвиватися. У викладацькій діяльності прагну позитивних змін, конструктивних рішень та прогресивних результатів.

Захоплення:
люблю мандрувати, спостерігати, спілкуватися, розвиватися.Оля Калимон
(викладач англійської мови)

Навчаюсь у Львівському національному університеті ім. Івана Франка (факультет іноземних мов). Люблю не лише вивчати щось нове, але й ділитися здобутим досвідом з іншими. Основна мета - проводити цікаві, веселі та, звісно ж, результативні заняття.

Захоплення:
вивчення іноземних мов, подорожі, образотворче мистецтво, кінематограф.Настя Магоцька
(викладач англійської мови)

Навчаюсь в Українському Католицькому Університеті (спеціальність організаційна психологія). Захоплююсь вивченням іноземних мов та психології. Ці захоплення дають мені можливість відкривати світ, досліджувати різні культури, а також допомагають на заняттях. Люблю, коли на занятті панує затишна, весела, та водночас робоча атмосфера

Захоплення:
організаційна психологія, вивчення іноземних мов, західні цивілізації, історія мистецтв.Оксана Цибульська
(викладач польської мови)

Навчаюсь у Львівському національному університеті ім. Івана Франка (факультет польської філології). Також навчалась у літній школі в Польщі (Letnia szkoła języka i kultury polskiej Uniwersytetu Śląskiego), де детальніше ознайомилась із культурою Польщі, отримала практику спілкування зі студентами з різних країн світу та носіями мови.

Захоплення:
подорожі, сучасна література та кіно, вивчення іноземних мов.

Хочу вчитися!
Календар подій