Наша команда — викладачі та тренери
Ганна Сидоренко
(генеральний директор, засновник "KI School")

Навчалася у Києво-Могилянській академії. Жила деякий час у Німеччині та Австрії. Об'їхала Українські Карпати вздовж та впоперек, тому виникла ідея створити інтернет-проект Karpaty.info і туристичну компанію Karpaty.travel, яка пропонує подорожі Карпатським регіоном.

Захоплення:
подорожі, фотографія, психологія, менеджмент.Зореслава Тарах
(методист, викладач німецької та англійської мов)

Навчалася у Львівському національному університеті ім. І. Франка (факультет іноземних мов). Зробила німецьку версію інтернет-каталогу Karpaty.info, вільно спілкуюся трьома іноземними мовами (німецька, англійська, польська).

Захоплення:
іноземні мови, методика викладання, менеджмент, історія філософії, література, хоровий спів.Юля Гриньків
(викладач англійської мови)

Навчалася в Дрогобицькому державному педагогічному університеті (факультет іноземних мов). Викладаю вже понад 5 років. Надзвичайно люблю те, чим займаюся. Прагну, аби співпраця зі студентами була не лише плідною, але й щоб кожен почувався комфортно та невимушено.

Захоплення:
подорожі, країни та люди, музика, книги, волонтерство, кулінарія.Олександра Матіяш
(викладач англійської мови)

Навчалась у Львівському національному університеті ім. Івана Франка (факультет іноземних мов). Окрім англійської мови, знаю також і неймовірно люблю іспанську мову. Дуже люблю знайомство з новими людьми та коли заняття викликають посмішку у студентів навіть о 9 вечора.

Захоплення:
вивчення іноземних мов, подорожі, читання, кулінарія, вишивання, малювання, натуральна косметикаЖенчур Ірина
(тренер)

Навчалася у Національному університеті "Львівська політехніка", де мене навчили вчитися. За час своєї роботи у Karpaty.info отримала величезний досвід роботи з клієнтами, знаходила способи виходу зі складних ситуацій, шукала порозуміння, давала поради. Зараз є директором з розвитку Ki school.

Захоплення:
історія, психологія, література, подорожі, мови, вишивання.Ільчишин Наталя
(адміністратор)

Навчалася в Українському Католицькому Університеті та в Молодіжному навчальному центрі ім. св. Івана Боско. Моє знайомство з KI School почалося з навчання у ції школі, зараз тут ще й працюю. Люблю вчитися, подорожувати і відкривати щось нове

Захоплення:
подорожі, література, фільми, флористика, психологія, образотворче мистецтво