Навчання в KI SchoolЯк організовано навчання?

Вивчення англійської, німецької та польської мов відбувається протягом осіннього, весняного і літнього семестрів у групах від 5 до 8 осіб у ранковий, денний і вечірній час, залежно від обраного курсу.

Групи формуються на основі попереднього тестування (яке займає приблизно 15 хв.) і короткої співбесіди з викладачем іноземної мови (за необхідністю). Якщо ви раніше не вивчали обраної мови, то потрапляєте на початковий рівень без тесту.

Протягом навчального семестру на загальному курсі з вами працюють два викладачі. Заняття поділяються на загальну і комунікативну практику.

Після закінчення курсу навчання та успішного написання тесту видається сертифікат про закінчення відповідного рівня.


Які курси ми пропонуємо?
 1. Загальні курси англійської, німецької і польської мов.
 2. Літні crash-курси з іноземних мов.
 3. Бізнес-курс англійської мови.
 4. Бізнес-курс польської мови.
 5. Спецкурси, майстер-класи, семінари і тренінги.
 6. Курс для готелів з англійської, німецької, та польської мов.
 7. Курс для ресторанів з англійської та німецької мов.
 8. Польська мова для абітурієнтів.
 9. Освітній туризм.Які можливості Ви отримуєте під час навчання?
 1. Навчання протягом цілого року.
 2. Мова вимагає постійної практики: раз і назавжди її вивчити неможливо. У школі у вас є можливість практично безперервно вчитися під час 3 семестрів, на спецкурсах, майстер-класах і в освітніх таборах.
 3. Домашнє завдання у випадку пропуску заняття.
 4. Якщо ви не змогли відвідати заняття, то викладач надішле його вам через e-mail. Прохання правильно вказати свою пошту в анкеті або при реєстрації на сайті.
 5. Користування бібліотекою.
 6. У школі працює бібліотека, де студенти можуть брати на кілька тижнів художню літературу, публіцистику та періодичні видання англійською, німецькою та польською мовами.
 7. Додаткові спецкурси, семінари і майстер-класи.
 8. Cпецкурси відбуваються у форматі КіноКави для англійської, німецької і польської мов.
 9. Навчання у зручних аудиторіях з доступом до WiFi.
 10. Приміщення у нашій школі спеціально пристосовані для вивчення іноземних мов та тренінгів. Спеціальні стільці з відкидними поличками для писання легко пересуваються по аудиторії, дозволяючи формувати групи або команди для навчальних ігор або виконання різноманітних завдань. Під час занять наші викладачі та тренери активно використовують сучасну техніку — лептоп, проектор, програвач. Ви можете також приходити зі своєю технікою — у школі працює гостьовий WiFi.
 11. Он-лайн супровід і комунікація з викладачами.
 12. Для ефективного навчання радимо також використовувати соціальні мережі, де ми регулярно пропонуємо різноманітні матеріали для навчання та анонсуємо події нашої школи: Facebook, Google+ та інші.
 13. Безкоштовна участь у презентаційному тижні.
 14. Під час проведення презентаційного тижня ви можете безкоштовно відвідати пробне заняття вашого рівня і подивитися на методику роботи наших викладачів і групи загалом.
 15. Можливість обрати іншу групу вищого або нижчого рівня.
 16. У вас є можливість протягом 1-го тижня навчання перейти в групу вищого або нижчого рівня, якщо вам залегко чи заскладно вчитися. Для цього потрібно проконсультуватися з координаторами школи.

Які привілеї Ви отримуєте, ставши студентом KI School?
 1. Призи за кожен check-in у школі.
 2. Постійна 10-відсоткова знижка на навчання

За кожен check-in і відгук у соціальних мережах отримайте путівник для подорожей однією з областей Західної України (серії "Туристична енциклопедія") у нашого офіс-менеджера.

За програмою лояльності школи усі студенти отримують постійну знижку 10% на подальше навчання.

Хочу вчитися!