Навчання в KI SchoolЯк організовано навчання?

Вивчення англійської, німецької та польської мов відбувається протягом осіннього, весняного і літнього семестрів у групах від 5 до 8 осіб. Групи працюють у ранковий, денний або вечірній час.

Розподіл за рівнями відбувається згідно з результатами тестування (до 20 хв) і короткої співбесіди з викладачем (до 10 хв).

Протягом навчального семестру на загальному курсі з вами працюють два викладачі. Заняття поділяються на загальну і комунікативну практику.

Наприкінці курсу проводяться підсумкові екзамени (загальний та комунікативний). На останньому занятті ви отримаєте сертифікат.


Які курси ми пропонуємо?

 1. Загальні курси англійської, німецької і польської мов.
 2. Літні розмовні курси англійської мови.
 3. Бізнес-курс англійської мови.
 4. Бізнес-курс польської мови.
 5. Майстер-класи, семінари, тренінги.
 6. Курс для готелів англійської, німецької, та польської мов.
 7. Курс для ресторанів англійської та німецької мов.
 8. Польська мова для абітурієнтів.
 9. Освітній туризм.Які можливості Ви отримуєте під час навчання?

 1. Навчання протягом цілого року.
 2. Раз і назавжди вивчити мову неможливо. Мова вимагає постійної практики. У вас є така можливість, бо KI School працює увесь рік. Слідкуйте за анонсами у Facebook та приєднуйтеся до навчання.
 3. Практика поза заняттям.
 4. На заміну традиційній “домашці” на курсі англійської мови використовуємо он-лайн платформу MyEnglishLab, яка дозволяє робити завдання з Workbook у будь-якому місці у зручний для вас час. А ще ви зможете бачити власний прогрес.
 5. Інформація про заняття у випадку пропуску.
 6. Якщо ви не змогли відвідати заняття, то викладач надішле вам повідомлення про опрацьований матеріал та завдання для додаткової практики.
 7. Користування бібліотекою.
 8. У школі є бібліотека, де можна брати на кілька тижнів художню літературу, публіцистику та періодичні видання англійською, німецькою та польською мовами.
 9. Клуб "КіноКава".
 10. Улюблені фільми наших викладачів і кава надихнули на створення особливих занять. Завдання продумані так, щоб ви запам'ятовували нові вислови після кожної зустрічі.
 11. Навчання у зручних аудиторіях з доступом до WiFi.
 12. Приміщення у нашій школі пристосовані для вивчення іноземних мов та тренінгів. Спеціальні стільці з відкидними поличками для писання легко пересуваються по аудиторії, дозволяючи формувати групи або команди для навчальних ігор або виконання різноманітних завдань. У кожній кімнаті є великий екран, лептоп та доступ до інтернету. Ви можете також приходити зі своєю технікою — у школі працює гостьовий WiFi.
 13. Навчання у соціальних мережах.
 14. Для кращого результату радимо також використовувати соціальні мережі, де ми публікуємо корисні матеріали та інформацію про найближчі події.
  Підписуйтеся на наші сторінки у Facebook та Instagram.
 15. Можливість обрати іншу групу вищого або нижчого рівня.
 16. У вас є можливість протягом 1-го тижня навчання перейти в групу вищого або нижчого рівня за рекомендацією викладача. Для цього потрібно звернутися до адміністратора школи.
 17. Тренінги і майстер-класи.
 18. На цих заходах ділимося рецептами ефективного навчання. Для студентів загального курсу участь безкоштовна.