Англійська для готелівСпеціалізований курс англійської мови, який призначений для персоналу закладів проживання (готелів, хостелів, садиб). Навчання проходить у групах від 5 до 8 осіб. Після закінчення курсу видається сертифікат.

Навчання на курсі зосереджено на розвитку розмовних навичок, а необхідні лексика та граматика презентуються в контексті типових ситуацій у сфері гостинності. Інтенсивний темп навчання дає можливість поєднувати його з роботою.


Програми курсу

Рівень 1 — Junior Staff

Обслуговуючий персонал комплексно засвоює базовий словник та граматику, необхідні для порозуміння з гостями. Учасники курсу навчаються ефективно реагувати на прохання та пропонувати допомогу в ситуаціях, типових для молодшого персоналу.


Рівень 2 — Reception

Увагу зосереджено на взаємодії працівника рецепції та гостя. Протягом цієї частини курсу учасники навчаються реагувати на типові запити та скарги від англомовних гостей, а також залагоджувати конфліктні ситуації.


Рівень 3 — Management

Програма розрахована на працівників готелю, які мають управлінську та представницьку функції. Основними темами є структура готельного ринку, успішні переговори, ділове партнерство та маркетинг.

Тривалість курсу: 3 рівні по 15 занять,
3 заняття на день


Тривалість заняття: 1 год. 30 хв.
Розклад занять: з понеділка по п'ятницю 9:00-14:10


Вартість курсу: 990 грн з особи за 1 рівень
Усі навчальні матеріали входять у вартість курсу.
За умови оплати повного курсу (усі 3 рівні) — 2700 грн.

При замовленні корпоративного навчання вартість — 4500 грн (+ забезпечення викладача проживанням і харчуванням).
Дата проведення узгоджується окремо.


Реєстрація на сайті
або за телефоном (093) 88-44-092

Хочу вчитися!
Календар подій