Англійська для ресторанівСпеціалізований курс англійської мови для початкового рівня (А1-А2) призначений для керівників та персоналу ресторанів і кав'ярень. Навчання проходить у групах від 5 до 8 осіб. Після закінчення курсу видається сертифікат.

Навчання на курсі зосереджено на розвитку розмовних навичок, а необхідні лексика та граматика презентуються в контексті типових ситуацій у ресторанній сфері. Інтенсивний темп навчання дає можливість поєднувати навчання з роботою.


Програми курсу (початковий рівень, А1-А2)

Модуль 1 — Fast food

Заняття розраховані на тих, хто вивчає англійську мову на початковому рівні. Учасники курсу засвоюють базову лексику до теми “Їжа” та навчаються продавати продукти харчування або швидку їжу, застосовуючи англійську мову.


Модуль 2 — Café

Офіціанти та бармени засвоюють лексичний мінімум, необхідний для опису позицій меню, навчаються розуміти найпоширеніші запитання гостей, надавати необхідну інформацію, проводити розрахунок, а також вивчають ввічливі форми заперечень та відмови.


Модуль 3 — Restaurant

Мета програми - вміння учасників ефективно застосовувати англійську мову в різних сферах роботи ресторану (створення та опис меню, обслуговування гостей, конфлікт-менеджмент). Заняття будуть корисними для офіціантів, адміністраторів та шеф-кухарів великих ресторанів.

Тривалість курсу: 3 модулі по 15 занять,
3 заняття на день


Тривалість заняття: 1 год. 30 хв.
Розклад занять: з понеділка по п'ятницю 9:00-14:10


Вартість курсу: 2130 грн з особи за 1 модуль
Усі навчальні матеріали входять у вартість курсу.

При замовленні корпоративного навчання вартість — 8500 грн за 1 модуль (+ забезпечення викладача проживанням і харчуванням — якщо навчання проводиться за межами Львова).
Дата проведення узгоджується окремо.


Реєстрація на сайті
або за телефоном (093) 88-44-092

Хочу вчитися!