Соціальні проекти
Більше фотографій з попередніх заходів.

KI School регулярно проводить безкоштовні освітні заходи для молоді — семінари, тренінги, майстер-класи, квести, які відбуваються у бібліотеках, кав'ярнях, навчальних закладах та інших публічних місцях. У планах також — допомога у комп'ютеризації бібліотек міста.

Тематика:
вивчення іноземних мов, англійська для дітей, саморозвиток, працевлаштування, подорожі, краєзнавство.


Корисна поліграфіяДля вивчення іноземних мов ми випускаємо корисну поліграфію — календарики і закладки, які містять граматичний та лексичний матеріал з англійської, німецької та польської мови.

Всі ці видання можна безкоштовно отримати у нашому офісі, а також у бібліотеках і книгарнях міста.


Book crossing

KI School бере участь у соціальному проекті "Молоді лідери", метою якого є підтримка обдарованих дітей у Львові. Ми даємо можливість 1 дитині безкоштовно доєднатися у будь-яку групу з вивчення іноземних мов відповідного рівня. Запрошуємо студентів, які навчаються у нас, підтримати нашу ініціативу і дати можливість дітям відкрити свої таланти і розвинути свої здібності.

Як можна допомогти?

Після закінчення навчання можна обміняти підручник з англійської, німецької або польської мови на наш путівник серії "Туристична енциклопедія". Книжка має бути чистою, без написів ручкою.

Ми приймаємо наступні підручники всіх рівнів:

  • для вивчення англійської мови — "Speak Out" видавництва "Pearson",
  • для вивчення німецької мови — "Themen aktuell" видавництва "Hueber",
  • для вивчення польської мови — "Hurra po polsku" видавництва "Prolog".

В результаті діти отримають безкоштовний підручник, а ви — корисний путівник для подорожей Україною.

Крім того, ми починаємо збирати власну бібліотеку. Тому на тих же умовах нам можна приносити книжки іноземних видавництв: прозу, поезію, публіцистику.


Розвиток сільського зеленого туризму

У березні-квітні 2014 року спільно з Державним історико-культурним заповідником "Тустань" ми здійснюємо пілотний популяризаційно-освітній проект розвитку сільського туризму у селах Урич, Підгородці та Сопіт (Сколівський район Львівської області). У рамках проекту було проведено та плануються такі заходи:

  • лекція "Туризм у селі. Що, де і як?"
  • семінари "Туризм у селі. Можливості регіону" та "Власна справа. Перші кроки в агротуризмі"
  • тренінги "Ефективна реклама — як отримати більше туристів", "Зелений туризм — готовність №1", "Закопай сокиру, або Життя без конфліктів"Серія постерів "А ти європеєць?"

Ще один наш проект має назву "А ти європеєць?". Це — серія постерів, які ми періодично публікуємо у соціальних мережах, а декілька з них можна побачити на дошці біля нашого офісу. Сюжети зображень розповідають про риси "справжніх" європейців — вони ввічливі, освічені, ведуть активний спосіб життя, дотримуються правил дорожнього руху тощо. Наші студенти можуть також отримати магнітики з малюнками з постерів (запитуйте офіс-менеджерів).