Тренінги для туристичного бізнесу
Стартап у туризмі: здаємо власне житло туристам — з чого почати

Маєте власне помешкання у Львові або хатинку в Карпатах? Як почати заробляти гроші з їхньою допомогою — знайомство із законодавством, складання бізнес-плану, приведення житла у відповідний стан, розрахунок собівартості та багато іншої корисної інформації для започаткування невеликої власної справи.


На майстер-класі дізнаємося:

Ефективна реклама для готелів та ресторанів — як отримати більше туристів

У морі рекламних пропозицій важливо знайти саме ті, які будуть найефективнішими, тобто принесуть найбільше доходу. Довідаємось, як це зробити, а також як розрахувати рекламний бюджет, скласти правильне рекламне повідомлення і відстежити ефективність.


На майстер-класі дізнаємося:

Телемаркетинг для туризму — як говорити по телефону, щоб турист приїхав

Перша телефонна розмова з потенційним клієнтом — перший контакт, від якого найчастіше залежить подальша співпраця. На тренінгу вчимося робити це правильно.Вирішення конфліктних ситуацій

Туризм — сфера постійної взаємодії різних особистостей, а між ними іноді можуть виникати конфлікти. На майстер-класі ви навчитеся розуміти та аналізувати конфлікти, знаходити шляхи їх розв'язання у сфері бізнесу. Особлива увага приділяється типам складних особистостей і способам взаємодії з ними.


На майстер-класі дізнаємося:

Деталі та замовлення тренінгів
за телефоном (093) 88-44-092
Хочу вчитися!